Image
17.11.2018

Persoonilugu: Olga SibanovaMõne kuu eest tuli FitModel Eesti meistrivõistlusel võitjaks Olga Sibanova, kelle laitmatu kehavorm ja särav etteaste laval ei jätnud kahtlust, et just see naine on Eesti FitModel 2018.

Fitnessis on FitModel’i võistluskategooria veel küllalt uus, kuid kogub aastast aastasse aina rohkem populaarsust kogu maailmas – sportliku vormi näitamise kõrval on ka naiselik kleidivoor, milles võistlejad säravad kogu oma naiselikus ilus ja hiilguses. See on just nagu Olga jaoks loodud ala, kus laval on korraga sport, ilu ja tervis, sest üheks hindamiskriteeriumiks on võistleja tervislik välimus, nagu näiteks hea nahaseisund ja -toonus.

Laval ja võistlemisel on Olga elus alati olnud kindel koht. Koolieas tegeles ta iluvõimlemisega, siis tuli tants, suur tennis ja golf. Hiljem lisandus ka modellitöö. Ta võttis edukalt osa paljudest ja erinevatest iluvõistlustest – 2006. aastal võitis TopModelEst tiitli, esindas Eestit ka ülemaailmsel võistlusel Miss Tourism 2008. Nüüd, FitModel’ina võisteldes on kõik tema hobid justkui sulandunud üheks tervikuks – nii spordil, ilul kui esinemisoskusel on võrdselt tähtis osa. 

Me tegime Olgaga juttu tema treeningutest, toitumisest ja distsipliinist ning sellest erilisest jõust, mis võistlemisel edu tagab – loe, millist edu valemit Olga kasutab.

Artikli lugemiseks telli digipakett või osta artikkel

Tutvu maksevõimalustega

Kuupakett

4.70 EUR / ühe kuu lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 30 päeva jooksul, siia ei kuulu digiraamatud ja eriväljaanded. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!

Aastatellimus

39.70 EUR / ühe aasta lugemisõigus

Paketiga saab lugeda artiklied 1 aasta jooksul, siia ei kuulu digiraamatud ja eriväljaanded. Trenniajakiri.ee on digiajakiri, maailmatuntud fitness-ajakirjade Muscle&Fitness ja Hers ametlik tõlkeväljaanne. Lugemisvara täieneb pidevalt!