Image
12.04.2019

BIKIINIVORM EGLE-ELLER NABI FITNESS-TREENINGUTEGAAlates 2. maist saavad kõik Sparta liikmed, 30-päeva või 10 x kaardi omanikud osaleda lisatasu eest Egle Eller-Nabi fitnesstreeningutel.

Egle Eller-Nabi Fitnesspakett on uus pakett, kus eesmärgiks on saavutada naiselik treenitud bikiinivorm, mis püsiks aastaringselt. Treeningud toimuvad 2 korda nädalas jõusaalis. Treeningutes keskendutakse naiseliku liivakellakujulise keha vormimisele - trimmis tuhar, vormis jalad, peenike keskkoht ning treenitud ülakeha.

Ideaaliks on treenitud ning naiselik bikiinivorm. Treeningud jagunevad alakeha ja ülakeha päevaks. Alakeha trennis on fookuses jalad ja tuhar ning ülakeha trennis on fookus ülakeha ning kõhupiirkonna vormimisel. Mõlemas trennis keskendutakse harjutuste tehnikale. Harjutusi tehakse nii vabade raskustega kui ka jõuaali seadmetega.

Iga osaleja saab valida koormuse vastavalt enda treenitusele mistõttu sobib treening nii edasijõudnutele kui ka algajatele.  Treening kestab 75-90 minutit vastavalt perioodi treeningkavale.

Fitnesspaketi treeneriteks on koos Egle Eller-Nabiga veel tunnustatud treener Roman Gritsanjuk ning bikini fitnessi võistlejad Alice Heinmets ja Elli Valla.

Treeningmeetodi põhinevad maailma kuulsa treeneri Charles R. Poliquini treeningmeetoditel.

Eesmärgiga saavutada aastaringselt püsiv naiselik bikiinivorm. Treeningud toimuvad 2 korral nädalas jõusaalis. Treeningud jagunevad alakeha ja ülakeha päevaks. Treening sobib nii edasijõudnutele kui ka algajatele, kuna koormus on vastavalt treenitusele. Treening kestab 75-90 minutit vastavalt perioodi treeningkavale. Fitnessgrupi treeneriteks on koos Egle Eller-Nabiga veel Roman Gritsanjuk, Alice Heinmets ja Elli Valla. Treeningmeetodid põhinevad maailma kuulsa treeneri Charles R. Poliquini treeningmeetoditel.

Püsiv bikiinivorm Egle Eller-Nabiga!

Alates 2. maist Sparta jõusaalis

T 17.30 Egle Nabi Fitness (ülakeha)
N 17.30 Egle Nabi Fitness  (alakeha)
75-90 minutit
Treenerid: Egle Eller-Nabi, Roman Gritsanjuk, Alice Heinmets ja Elli Valla.

Egle Nabi Fitness treeningute külastamiseks on mitu võimalust:

  • Egle Nabi Fitness klubikülastus 1 x maksab  12 € ja kestab 3 tundi. Pilet annab õiguse külastada vabade kohtade olemasolul Egle Eller-Nabi rühmatreeninguid ja jõusaali.
  • Liikme Täispakett 49€/ kuu+ Egle Nabi Fitness lisapakett 20€/ kuu
  • 30 päeva liikmekaart 59€ + Egle Nabi Fitness lisapakett 20€/kuu
  • 10 x kaart 59€ + Egle Nabi Fitness lisapakett 20€/kuu

Rohkem infot küsi Sparta administraatori käest või kirjuta Sparta infosse info@sparta.ee

Pilet annab õiguse külastada vabade kohtade olemasolul Egle Eller-Nabi rühmatreeninguid ja jõusaali. 

 image003 copy