Image
13.06.2019

FITBODY CHALLENGE: 2 gruppi registreerimine on alanud!!Septembrist stardib Egle Eller-Nabi juhendamisel elumuutev Fitbody Challenge projekt

mille eesmärgiks on viia osalejad suure sammmu võrra edasi füüsilises vormis.

Egle Nabi, IFBB Bikini-pro, fitness-coach ja fitness raamatute autor kutsub osalema 10-nädalases programmis “Fitbody challange”, mis on mõeldud edasijõudnud treenijale ja kelle eesmärgiks on viia oma treeningud ja vorm täiesti uuele tasemele.

 Projekti eesmärgiks on viia osaleja suure sammu võrra edasi oma treeningutes ning  vormis. Kogu projekt on üles ehitatud maailmakuulsa treeneri Charles R. Poliquini õpetustele ning treeningmeetoditele.

HERS Suvi - © 2019 @jyrikartul - 9

Programmi sees on:

  • sissejuhatav koolitus-seminar toitumisest ja treeningutest edasijõudnutele;
  • personaalne kohtumine toitumis- ja treeningkavade koostamiseks;
  • keha analüüs Metabolic Analytics meetodiga. Meetodi aluseks on keha rasvkoe mõõtmine 14 punktist ja tulemused lähevad vastavasse algoritmi, mille alusel kujundatakse ainevahetuse-hormonaalprofiil. See, kuhu meie keha talletab enim rasva, annab hea pildi tervislikust seisukorrast. Need tulemused võimaldavad anda häid nõuandeid toitumise, Treeningu ning elustiili osas
  • toitumise analüüs, nõustamine;
  • treeningkava koostamine. Treeningkavad baseeruvad Charles.R Poliquini meetoditel. Lisaks hinnatakse osaleja eesmärke ning tema hetke füüsilist vormi Braverman testi abil ning koostatakse tema neurotransmitter-profiil.
  • Structural Assessment Flexibility- ülakeha-alakeha liikuvusanalüüs, mille tulemusena selgitatakse keha lihaskonna tasakaal ning lähtuvalt sellest soovitatakse tasakaalustavaid venitusharjutusi.
  • Structural Assessment Strength-lihastüübi määramine (toimub programmi 5ndal nädalal)
  • iga nädal ühistreening Sparta spordiklubis (9 trenni kokku);(trennid toimuvad õhtustel aegadel)
  • iga nädal monitooring treeningute ning toitumise osas meili teel.
  • Hind sisaldab 10 nädalast sissepääsu SPARTA spordiklubisse!

Programm lõppeb ühisfotosessiooniga koostöös Trenniajakirjaga Hers. Programmi kajastatakse Trenniajakirja sotsiaalmeedia kanalites ning trükiajakirjas (kajastamine kooskõlastatakse iga osalejaga personaalselt ning pole kohustuslik).

Soodushind registreerudes enne 19.07.20189 on 510 eurot. (Sparta liikmetele soodushind)

Hind alates 16.12.2018 590 eurot 

Tasumine võimalik ka kahes osas.

Osalejate arv on piiratud!

Registreerimiseks saada oma sooviavaldus: info@fitbody.ee