Image
12.11.2019

FITBODY CHALLENGE 3 gruppi registreerimine on alanud!Jaanuarist stardib Egle Eller-Nabi juhendamisel elumuutev Fitbody Challenge projekt

Projekti eesmärk on viia osalejad suure sammmu võrra edasi füüsilises vormis. Tiimi kuuluvad toitumisnõustaja Kristin Salupuu ja tunnustatud treener Roman Gritsanjuk.

Egle Nabi, IFBB Bikini-pro, fitness-coach ja fitness raamatute autor kutsub osalema 10-nädalases programmis “Fitbody challange”, mis on mõeldud edasijõudnud treenijale ja kelle eesmärgiks on viia oma treeningud ja vorm täiesti uuele tasemele.

 Projekti eesmärgiks on viia osaleja suure sammu võrra edasi oma treeningutes ning  vormis. Kogu projekt on üles ehitatud maailmakuulsa treeneri Charles R. Poliquini õpetustele ning treeningmeetoditele.

Programmi sees on:

  • sissejuhatav koolitus-seminar toitumisest ja treeningutest edasijõudnutele;
  • personaalne kohtumine toitumis- ja treeningkavade koostamiseks;
  • keha analüüs Metabolic Analytics meetodiga. Meetodi aluseks on keha rasvkoe mõõtmine 14 punktist ja tulemused lähevad vastavasse algoritmi, mille alusel kujundatakse ainevahetuse-hormonaalprofiil. See, kuhu meie keha talletab enim rasva, annab hea pildi tervislikust seisukorrast. Need tulemused võimaldavad anda häid nõuandeid toitumise, Treeningu ning elustiili osas
  • toitumise analüüs, nõustamine;
  • treeningkava koostamine. Treeningkavad baseeruvad Charles.R Poliquini meetoditel. Lisaks hinnatakse osaleja eesmärke ning tema hetke füüsilist vormi Braverman testi abil ning koostatakse tema neurotransmitter-profiil.
  • Structural Assessment Flexibility- ülakeha-alakeha liikuvusanalüüs, mille tulemusena selgitatakse keha lihaskonna tasakaal ning lähtuvalt sellest soovitatakse tasakaalustavaid venitusharjutusi.
  • Structural Assessment Strength-lihastüübi määramine (toimub programmi 6-7ndal nädalal)
  • iga nädal ühistreening Sparta spordiklubis;(trennid toimuvad õhtustel aegadel)
  • iga nädal monitooring treeningute ning toitumise osas meili teel.

 

  • Hind sisaldab 10 nädalast sissepääsu SPARTA spordiklubisse!

Programm lõppeb ühisfotosessiooniga koostöös Trenniajakirjaga Hers. Programmi kajastatakse Trenniajakirja sotsiaalmeedia kanalites ning trükiajakirjas (kajastamine kooskõlastatakse iga osalejaga personaalselt ning pole kohustuslik).

Soodushind registreerudes enne 30.11.20189 on 545eurot. (Varasematele Fitbody projektides osalejatele ja Sparta klientidele soodushind)

Hind alates 01.12.2019 610 eurot 

Tasumine võimalik ka kahes osas.

Osalejate arv on piiratud!

Registreerimiseks saada oma sooviavaldus: info@fitbody.ee